ورود

شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
اخبار تشکلها : برگزاری مجمع عمومی انجمن صنفی آموزشگاه های فنی و حرفه ای شهر اصفهان
در تاريخ ۱۳۹۶/۱۰/۵ ۸:۴۰:۰۰ (603 بار خوانده شده)

برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.
به گزارش بازار فني و حرفه اي ، مجمع عمومي انجمن صنفي آموزشگاههاي آزاد شهر اصفهان با حضور ابوطالب جلالي مدير كل استان، الله کرم ليرواي رييس كانون انجمن صنفي آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزادكشور، سيد اشرفي عضو هيأت مديره كانون، حسين مصلي نژاد رييس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي، سيروس آئينه بندي رييس شهرستان اصفهان، محمد دهقاني رييس كانون انجمن صنفي آموزشگاههاي آزاد استان اصفهان، شجاعي رييس انجمن صنفي شهرستان اصفهان، رؤساي مراكز و با حضور اکثریت اعضایی انجمن صنفی شهرستان اصفهان در محل سالن شهيد بهشتي برگزار گرديد.
در ابتدا روال عادی مجمع برگزار و خانم ها معینی و ایروانی به عنوان بازرسین هیات مدیره انتخاب شدند.در بخش دوم ابوطالب جلالي ضمن خيرمقدم و تبريك ميلاد امام حسن عسگري (ع) در پاسخ به سئوالات و مشكلات مطرح شده از سوي مخاطبين افزود: نگاه به مشكلات و برون رفت از دغدغه ها و رسيدن به نقطه مطلوب بايستي با نگاه كارشناسي و دقيق تر به موضوعات مورد بررسي قرار گيرد.
وي بيان داشت: در خصوص برون سپاري، بازاريابي و شناسايي ظرفيت ها و رعايت قوانين حاكم بر آموزش ها مي توان در هرمكاني آموزش هاي لازم را به مخاطبين ارائه داد.
در ادامه ليراوي رييس كانون انجمن صنفي آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزادكشور در خصوص امر مهارت آموزي، تشويق دانش آموزان به سمت مهارت آموزي، اجراي طرح ايران مهارت، كيفي كردن و به روز كردن تجهيزات و رشته هاي آموزشي و ... مباحثي را بيان نمود.
گفتني است در این مجمع که همزمان با شب میلاد امام حسن عسگري (ع) برگزار شد با اهداء لوح تقدير به مجموعه اي كه نقش بسزايي در جمع آوري كمكهاي نقدي و غيرنقدي به زلزله زدگان استان كرمانشاه را داشتند از ایشان تقدیر شد.

نظر
اخبار تشکلها : تمهید انجمن صنفی آموزشگاه های شهر اصفهان در حل مشکل پرتال همکاران
در تاريخ ۱۳۹۶/۸/۱۵ ۲۱:۱۰:۰۰ (671 بار خوانده شده)

به گزارش بازار فنی وحرفه ای انجمن صنفی آموزشگاه های شهر اصفهان با همکاری گروهی از آموزشگاه های فناوری اطلاعات عضو انجمن صنفی آموزشگاه های اصفهان تصمیم به حل مشکل سایر اعضا در خصوص پرتال به شکل رایگان نمودند.
در اطلاعیه انجمن شهر اصفهان آمده است :

همکاران محترم

مربیان و مدیران آموزشگاهها درکلاسهای آموزش پورتال سازمان به صورت رایگان با ارائه کارت انجمن اموزشگاههای اصفهان ثبت نام میشوند

جهت اطلاعات بیشتر هر اموزشگاه به نزدیکترین پایگاه مراجعه نماید

ادامه | 2511 کلمه در ادامه متن | نظر

اشتراک آسان