ورود

شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
زیبایی : 6 اقدام زیبایی که نباید قبل از سال نو انجام دهید .
در تاريخ ۱۳۹۴/۱۲/۲۴ ۸:۴۱:۰۲ (354 بار خوانده شده)

یک سری تغییرات هستند که در روزهای پایانی سال انجام آنها با ریسک همراه است، مخصوصا فعالیت‌هایی که برای اولین بار انجام می‌شوند یا دوره زمانی خاصی را برای تثبیت آن روی چهره نیاز دارند

بسیاری از خانم‌ها بهترین فرصت برای انجام بعضی تغییرات در زمینه زیبایی ظاهری خود را در روزهای نزدیک عید نوروز می‌دانند تا برای دید و بازدیدهای عید چهره جدید و متفاوتی داشته باشند، خیلی از این تغییرات، اثر مثبتی دارد و باعث جذاب شدن فرد می‌شود، اما یک سری تغییرات هستند که در روزهای پایانی سال انجام آنها با ریسک همراه است، مخصوصا فعالیت‌هایی که برای اولین بار انجام می‌شوند یا دوره زمانی خاصی را برای تثبیت آن روی چهره نیاز دارند
فعالیت‌هایی مثل دکلره کردن کل موها، تتوی ابرو، بوتاکس و. . . آن هم برای اولین بار ازجمله کارهای زیبایی هستند که در این روزها انجام آنها بر اساس راهنمایی راضیه بناییان کارشناس آرایشگری به شما توصیه نمی‌شود. پس با ما همراه باشید.

ادامه | 14209 کلمه در ادامه متن | نظر
زیبایی : مزوتراپی در جوان سازی پوست:
در تاريخ ۱۳۹۴/۸/۴ ۱۰:۵۰:۰۰ (541 بار خوانده شده)

برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.جوان سازی پوست با تزریق ویتامین ها
و موادموردنیاز صورت
کشیدن پوست صورت و درمان افتادگی صورت

مزوتراپی روشی است که در ان با تزریق گروهی ازمواد فعال بیولوژیک و ویتامین ها به نقاط خاصی از بدن باعث تحریک مزودرم یا همان لایه میانی پوست میشود. این تکنیک برای اولین بار در سال 1952 میلادی در فرانسه و توسط دکتر پیستور ابداع شد. مزوتراپی امروزه در سرتاسر جهان و در موارد زیبایی همچون جوان سازی پوست ویا کاهش چربی ها و سلولیت ها بکار میرود.
در این روش بنا به خواسته بیمار از تکنیک های متفاوت تزریق استفاده میشود. ترکیبات تزریق شده معمولا در عمق 4 الی 6 میلیمتری پوست وارد شده و معمولا به دلیل فشردگی پوست از قبل، احساس نمی شوند. از انجا که تزریقات بسیار سطحی انجام می گیرد، مواد به اهستگی پراکنده شده و به سمت بافت های عمیق تر حرکت می کنند.
برای کاهش چربی ها و سلولیت ها معمولابه یک دوره10 جلسه ای و برای جوان سازی پوست یک دوره 6 جلسه ای مزوتراپی نیاز می باشد. سپس شرایط بیمار ارزیابی شده و در مورد اعمال دوره تثبیت و نگهدارنده تصمیم گرفته می شود. در مواردی دوره کامل تر و بیشتر نیز توصیه میشود.

ادامه | 15014 کلمه در ادامه متن | نظر
زیبایی : در هر سنی چگونه آرایش کنیم؟
در تاريخ ۱۳۹۴/۷/۲۳ ۱۲:۱۵:۴۱ (551 بار خوانده شده)

هر خانمی وقتی با پایان دوره مدرسه و ورود به سومین دهه زندگی‌اش، شروع به آرایش کردن می‌کند، به فراخور سلیقه‌اش تکنیک‌هایی را یاد می‌گیرد اما نکته اینجاست که با ورود به هر دهه و بالا رفتن سن، این آموزش‌ها باید به‌روز شوند و فرد تکنیک‌های مناسب با سن و سالش را یاد بگیرد. دانستن این نکات چه در مراقبت از پوست و چه در آرایش، راز حفظ زیبایی شما تا سال‌های سال است.

ادامه | 14591 کلمه در ادامه متن | نظر
زیبایی : روشی برای رنگ گرفتن سفیدی مو
در تاريخ ۱۳۹۴/۷/۲۳ ۱۲:۱۱:۵۳ (592 بار خوانده شده)

برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.سفیدی مو همیشه باعث می شود تا شما احتیاج بیشتری به رنگ کردن مو داشته باشید. موهای که سفیدی دارند خیلی زود رنگدانه هایش را از دست می دهد و در نتیجه دیرتر از موهای معمولی رنگ می گیرند. برای این نوع مو ها بهتر است رنگ را از جلوی سر بزنیم چون جلوی سر حرارت بیشتری نسبت به جاهای دیگر سر دارد و رنگ پذیری آن نیز بالطبع بیشتر است.
سفیدی مو همیشه باعث می شود تا شما احتیاج بیشتری به رنگ کردن مو داشته باشید. موهای که سفیدی دارند خیلی زود رنگدانه هایش را از دست می دهد و در نتیجه دیرتر از موهای معمولی رنگ می گیرند. برای این نوع مو ها بهتر است رنگ را از جلوی سر بزنیم چون جلوی سر حرارت بیشتری نسبت به جاهای دیگر سر دارد و رنگ پذیری آن نیز بالطبع بیشتر است.

ادامه | 4716 کلمه در ادامه متن | نظر
زیبایی : نسخه ای برای موهای آسیب دیده در اثر دکلره
در تاريخ ۱۳۹۴/۷/۲۲ ۹:۲۰:۰۰ (414 بار خوانده شده)

برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.اما اين مشكل راه‌حل‌هاي خودش را دارد. فقط كافي است كمي اراده داشته باشيم و براي مدتي به جاي اصرار و استفاده از مواد و وسايل آسيب‌رسان به فكر تقويت و باز گرداندن موها به روزهاي اوج خود باشيم. در اين مطلب با راهكارهايي براي ترميم موهاي آسيب ديده آشنا مي‌شويم.

ادامه | 11447 کلمه در ادامه متن | نظر

اشتراک آسان